ВИПУСКНИЙ БАЛ 2019

24.Тра.2019
ВИПУСКНИЙ БАЛ 2019

В останні дні травня пролунали радісно-хвилюючі, незабутні хвилини прощальних випускних балів у нашому центрі розвитку дитини № 69. Випуск із дитячого садочка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. За роки, проведені в центрі розвитку, діти навчилися поводитися серед людей і в побуті, бути організованими, дружити і поважати дорослих, саме тут закладено основу майбутніх знань. Та ось малята підросли і вже готові стати школярами. Безтурботне дитинство залишилось позаду разом з іграшками, пісочницями, каруселями та гірками…

   …Вишукано прибраний зал, блискуче музичне оформлення, квіткове розмаїття, неперевершені дитячі сукні та костюми створили у дошкільнят гарний настрій. У веселих іграх-змаганнях дітлахи показали, що вміють швидко збиратися до школи та знають, як себе поводити в школі та багато інш. Насамкінець вони подякували всім працівникам дошкільного закладу за багаторічну турботу та пообіцяли ніколи не забути рідний дитсадок. Розлучатися завжди важко не лише маленьким вихованцям.    

   Батьки випускників дякували за материнську любов, доброту, ласку, турботливе ставлення до своїх дітей.   Сумно прощатися дітям з рідним ценром розвитку, що протягом кількох років був їм другою оселею. За цей час і діти, і вихователі здружилися та зріднилися.

   Але попереду на майбутніх школярів чекає багато незвіданого та цікавого.


                        Тож, щасливої дороги вам, маленькі випускники,

                                        успіхів у навчанні і у житті!

Галерея зображень
error: Content is protected !!