Новини

01.Жов.2019

В ЖЦРД № 69 тематичний цикл організованої діяльності « Щедра осінь »відкрив « Гарбузяний карнавал », в якому активну участь взяли батьки вихованців закладу. Діти і батьки , під керівництвом вихователів, кожної вікової групи виготовили різні композиції з гарбузів, які створили « Гарбузяний карнавал », на якому гарбузи були в різних казкових ролях, перетворились на … Продовжити читання “Гарбузяний карнавал”

Детальніше
02.Вер.2019

2 вересня у нашому центрі розвитку дитини № 69 відбулося свято присвячене дню знань. Діти старшої групи № 1 ” Дюймовочка” та старшої групи № 2 ” Казка ” брали активну участь у спортивних естафетах – змаганнях та у цікавому квесті, де шукали іграшки, які були заховані на ігрових майдинчиках. Також діти з усіх вікових … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗНАНЬ 2019”

Детальніше
24.Тра.2019

В останні дні травня пролунали радісно-хвилюючі, незабутні хвилини прощальних випускних балів у нашому центрі розвитку дитини № 69. Випуск із дитячого садочка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. За роки, проведені в центрі розвитку, діти навчилися поводитися серед людей і в побуті, бути організованими, дружити … Продовжити читання “ВИПУСКНИЙ БАЛ 2019”

Детальніше
20.Тра.2019

В центрі розвитку дитини № 69 з 13.05 по 17.05 було проведено ” Тиждень безпеки “. Було проведено комплексне об’єктове тренування ( КОТ ) Знайомство зі службою 101 Була проведена фізкультурна розвага з дітьми старших груп на тему : ” Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося “

Детальніше
16.Тра.2019

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. І в нашому центрі розвитку відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. Було … Продовжити читання “День вишиванки”

Детальніше
error: Content is protected !!