Новини

11.Чер.2021

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ, ГОТУЮЧИ ЇЇ ДО ДИТЯЧОГО САДКА? Рекомендації батькам Щодня знаходьте час для бесіди з дитиною про те, що таке дитячий садок, навіщо він потрібний і чому мама прагне її туди повести (там цікаво, там інші діти грають і гуляють, мамі потрібно зайнятися справами родини). Заздалегідь сплануйте прогулянки на територію обраного … Продовжити читання “Рекомендації батькам для адаптації дитини до умов дитячого садка”

Детальніше
02.Чер.2021

ЛІТО ПРИЙШЛО! З НИМ МИ ПОВ’ЯЗУЄМО СВОЇ МРІЇ ПРО ВІДПОЧИНОК, ПРО ВИЇЗД НА ПРИРОДУ. ОСОБЛИВО ХОЧЕТЬСЯ ПОРАДУВА­ТИ ЛІТНІМ ВІДПОЧИНКОМ ДІТЕЙ.                                               Отже, літнє оздоровлення дітей:  Інструкція для батьків з охорони життя та здоров’я дітей … Продовжити читання “Безпечне та корисне літо”

Детальніше
01.Чер.2021

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. В ЖЦРД № 69 було організовано і проведено День захисту дітей. … Продовжити читання “Міжнародний день захисту дітей в ЖЦРД № 69”

Детальніше
21.Тра.2021

З 17 .05 по 21.05 в Житомирському центрі розвитку дитини № 69 проходив Тиждень безпеки. Під час , якого діти закріпили знання з правил дорожнього руху, правил поводження на вулиці, ігровому майданчику, на воді, в побуті, в природі та як поводитись з незнайомими людьми та предметами. 21. 05 було проведено комплексне об’єктове тренування.

Детальніше
20.Тра.2021

 В Житомирському центрі розвитку дитини №69 дружно і весело пройшло святкування 15-ї  річниці Всесвітнього дня вишиванки. Батьки і вихованці закладу та працівники, охоплені ідеєю свята по збереженню  українських цінностей, взяли активну участь у проведенні челенджу з метою  вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Цей день подарував всім піднесений настрій, адже … Продовжити читання “Всесвітній день вишиванки”

Детальніше
error: Content is protected !!