Новини

08.Січ.2020

Ми друзі і вірні, і щирі, Бо ми бережемо повсякчас. Пташок, що літають у вирій І тих, хто зимує у нас!   Птахи – вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників та гризунів. Вони є невід’ємною складовою частиною рідної природи. Зимовий час року – нелегкий період для птахів. Найнебезпечніше птахам взимку не холод, а … Продовжити читання “Природоохорона акція ” Допоможи птахам взимку “”

Детальніше
26.Лис.2019

В нашому центрі розвитку дитини відбулася фізкультурна розвага  з  дітьми старшої групи « Дюймовочка» на тему « Здоровому роду нема переводу» . Діти разом з Отаманом гралися, змагалися в різних естафетах під час яких закріплювались знання дітей про національні традиції українського народу , підтримували та допомагали один одному.

Детальніше
01.Жов.2019

       В ЖЦРД № 69 тематичний цикл організованої діяльності «Щедра осінь» відкрив «Гарбузяний карнавал», в якому активну участь взяли батьки вихованців закладу. Діти і батьки , під керівництвом вихователів, кожної вікової групи виготовили різні композиції з гарбузів, які створили «Гарбузяний карнавал», на якому гарбузи були в різних казкових ролях, перетворились на міфічних героїв, … Продовжити читання “Гарбузяний карнавал”

Детальніше
02.Вер.2019

2 вересня у нашому центрі розвитку дитини № 69 відбулося свято присвячене дню знань. Діти старшої групи № 1 ” Дюймовочка” та старшої групи № 2 ” Казка ” брали активну участь у спортивних естафетах – змаганнях та у цікавому квесті, де шукали іграшки, які були заховані на ігрових майдинчиках. Також діти з усіх вікових … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗНАНЬ 2019”

Детальніше
20.Тра.2019

В центрі розвитку дитини № 69 з 13.05 по 17.05 було проведено ” Тиждень безпеки “. Було проведено комплексне об’єктове тренування ( КОТ ) Знайомство зі службою 101 Була проведена фізкультурна розвага з дітьми старших груп на тему : ” Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося “

Детальніше
error: Content is protected !!