Новини

07.Лют.2023

Якщо діти не задіяні у домашніх справах – вони стають споживачами і в майбутньому хочуть лише отримувати щось від інших. Чи мають діти допомагати батькам? Багато батьків вважають, що не варто обтяжувати дітей домашніми обов’язками. Вони думають, що робота по дому забиратиме у дітей безтурботне дитинство, яке дається лише раз. Часто батьки, які приходять до … Продовжити читання “Домашні обов’язки дітей за віком”

Детальніше
19.Січ.2023

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві. В ЖЦРД № 69  також відзначали День Соборності України. На честь святкування Дня Соборності  у всіх вікових групах з дітьми були проведені бесіди на тему: “Моя Україна … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше
23.Гру.2022

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі   прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

Детальніше
14.Гру.2022

День прав людини відзначається 10 грудня – саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід’ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового … Продовжити читання “Міжнародний день прав людини”

Детальніше
07.Гру.2022

У Всесвітній день української хустки ми із задоволенням одягли наші хустини, які отримали у спадок від бабусь та матерів, які передаються як родинна цінність у наших сім’ях. Хустка для нас – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова і є нашою культурною спадщиною, яку ми бережемо та шануємо !!! Вже традиційно в нашому … Продовжити читання “7 грудня Всесвітній день української хустки”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ