Група ” Полуничка “

23.Жов.2018
Група ” Полуничка “

                                         

Нашу групу «Полуничка» усі знають,

Діти вранці залюбки сюди поспішають.

Вони мов ягідки всміхаються,

Живуть,ростуть та граються.

Ми працюємо за програмою «Українське довкілля». У своїй роботі використовуємо сучасний підхід до навчання та виховання дітей третього року життя.

Третій рік життя є одним із найголовніших у засвоєнні дитиною мови. Це стадія особливої чутливості дитини до мовних впливів. У цей період прискорюється темп мовлення. Джерелом мовленнєвого розвитку,а особливо формування активного мовлення, стає мовленнєве спілкування з дорослим.

У групі раннього віку «Полуничка» ми використовуємо казкотерапію. Діти третього року життя із задоволенням слухають різноманітні казки. Кожен день у групі проводиться казкотерапія.

Чому кожне читання казки можна вважати казкотерапією?

Казка звертається до дитини її мовою. Тут усе просто, бо казка дає змогу побачити зі сторони те, що важко збагнути. Наприклад, дитині не зрозуміло, чому не треба вередувати. А в казці на прикладі героя вона побачить це збоку і зможе зробити висновок про те, що така поведінка небажана. Казка каже про все м‘якше, ніж ми, дорослі.     Залучаючи дитячу уяву та трохи чар, вона сама творить справжні дива, дарує дітям сміливість, доброту та віру в краще.

Улюблені казки наших малят:

  • Курочка ряба
  • Рукавичка
  • Колобок
  • Івасик-телесик

 

  • Наразі казкотерапію вважають найбільш м′яким методом психотерапії. Він працює без обмежень і є надзвичайно ефективним. Найкращі результати  можна спостерігати у роботі з дітьми, які найактивніше співпереживають казковим героям. Як ми знаємо,  у ранньому віці у дітей переважає правопівкульний  тип мислення, орієнтований на цілісне образне осмислення інформації, емоційно – чуттєве сприйняття світу. Тому важлива для дитини інформація ліпше засвоюється через яскраві образи.        

 

 

 

 

Вихователь

Степаненко Світлана Михайлівна

освіта : середня

( Коростишівське педагогічне училище )

кваліфікаційна категорія: спеціаліст

стаж роботи : 25 років

 

Вихователь

Луференко Вікторія Олександрівна

Освіта ( неповна вища )

(Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)

 

Помічник вихователя

Лаговська Тамара Олександрівна

стаж роботи : 2 роки

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!