Група ” Полуничка “

23.Жов.2018
Група ” Полуничка “

                                                            ДЕВІЗ ГРУПИ:

Ми – маленькі малята.

Любим гратись, малювати.

Заведем швидкий танок –

Звеселяємо садок.

Всіх запрошуємо до нас –

Навчимо всьому ми Вас!

Ми хлопчики й дівчатка,

Хоч маленькі діти,

                                         Та в групі     « Полуничка «     – ми вміємо дружити !                                                       

В нашій групі ми з дітьми працюємо з казкою. Казкотерапія – це метод, у якому казкова форма застосовується для інтеграції особистості, розвитку її творчих здібностей, удосконалення взаємодії з навколишнім світом.
Казка – це образне зображення життєвих реалій. Дії, що відбуваються в казках, можуть трапитись і в реальному житті, але не в буквальному смислі. За допомогою казкових сюжетів дошкільники вперше опановують основні життєві принципи, можуть порівняти добрі та погані вчинки. Діти можуть самостійно вирішувати, хто позитивний герой, а хто – негативний. Ї хоча діти не відразу зможуть це зрозуміти, однак, саме в дошкільні роки вони отримають перші уявлення за допомогою казок. 

У дошкільному віці у дітей переважає наочно-дійове та наочно-образне мислення. Казкові історії дають можливість розповісти про будь-що у вигляді ненав’язливих цікавих і захоплюючих сюжетів. Тому інформація, запропонована у такому вигляді, дуже легко, без опору сприймається дітьми. Ось чому саме з допомогою казок діти засвоюють необхідні моделі поведінки, вчаться реагувати на життєві ситуації, підвищують рівень знань про себе й оточуючих, адже казки більш зрозумілі їм, порівняно з поясненням педагогів та батьків. Крім того, широке використання казок позитивно впливає на збагачення словника дошкільників специфічними казковими зворотами, фразеологізмами. Тексти казок допомагають дітям правильно будувати діалоги, впливають на розвиток зв’язного мовлення, роблять мову дітей емоційною, образною. Тобто казка є засобом мовленнєвого розвитку.

Казкотерапія сприяє розвитку у дошкільників:

  • активності;
  • самостійності;
  • емоційності;
  • творчості;
  • зв’язного мовлення.

Вихователь

Степаненко Світлана Михайлівна

освіта : середня

( Коростишівське педагогічне училище )

кваліфікаційна категорія: спеціаліст

стаж роботи : 25 років

Помічник вихователя

Лаговська Тамара Олександрівна

стаж роботи : 1 рік

СТОРІНКИ НАШОГО ЖИТТЯ

В нашій групі було проведено тематичне заняття на тему ” Осінь щедра й золота “. Діти закріпили отриманні знання, співали пісні, водили хороводи, читали вірші, грали в ігри. В кінці заняття осінь нагородила всіх малят своїми щедрими дарунками . 

Новорічний ранок в групі « Полуничка» був проведений у вигляді подорожі до зимового лісу. Діти зустрілися із білочками, ведмежатами, сніжинками та зайчатами. Гостями на святі також були Сніговик та Дід Мороз. Діти приймали активну участь у проведенні свята: грали в рухливі ігри, танцювали, співали, розповідали вірші.

Колектив групи дякує батькам за прикрашення групи до свята, за підготовку новорічних костюмів та атрибутів до таночків.

Всесвітній день води 

У групі «Полуничка» 22 березня був проведений тематичний день на тему

« Вода – найцінніший скарб , бережімо його»

Вихователі групи виготовили ширму про водичку, де ознайомили дітей з водою, у якому вигляді вона буває, що потрібно її економити та берегти.

Було проведено з дітьми  досліди з водою, де малюки як маленькі дослідники переконалися, що, яєчко може потонути у звичайній воді, а коли ми добавимо сіль воно не потоне.

У проведенні другого досліду ми переконалися, що вода немає смаку, у неї смак з’являється лише тоді коли ми додаємо сіль, цукор, лимонний сік.

За допомогою третього досліду ми прийшли до висновку, що вода не має кольору, можна зробити колір води за допомогою фарб або кольорового барвника.

Дуже сподобалося малюкам гратися у гру « Кому потрібна вода», де вони закріпили знання про те, що вода потрібна для життя тварин, рослин і людини.

Був проведений конкурс малюнків з батьками на якому діти зображали воду.

Отже, сьогодні ми залучили дітей  та  батьків до «Всесвітнього дня води»

Галерея зображень
error: Content is protected !!