Логопедична група № 4 ” Бджілка “

08.Лис.2018
Логопедична група № 4 ” Бджілка “

Діти, які відвідують нашу групу мають складні мовленнєві порушення, які об’єднуються під назвою загальне недорозвинення мовлення (ЗНМ). В нашій групі можуть перебувати діти від чотирьох років і до школи. Термін перебування залежить від складності мовленнєвих розладів.

ЗНМ – це комплексне порушення, при якому частіше всього страждає не тільки мовлення дитини, а й інші психічні функції (пам’ять, увага), часто нервова система дітей перебуває у стані підвищеної збудливості, вони швидко стомлюються. Тому ми розвиваємо вихованців системно з урахуванням вимог програм для корекційних груп, і в той же час, враховуючи специфічні потреби кожної дитини. Діти отримують підготовку за всіма напрямками розвитку, відповідно до програми «Українське дошкілля». В першій половині дня проходять підгрупові заняття з вихователем і логопедом, та індивідуальні логопедичні заняття, на яких розвивається дрібна і загальна моторика, розширюється словниковий запас дітей, удосконалюється володіння різними граматичними категоріями, розвиваємо зв’язне мовлення та формується правильна звуковимова. Крім цього, з кожною дитиною в другій половині дня вихователь проводить корекційне заняття, на якому закріплюється матеріал, який дитина відпрацьовувала з логопедом.

Найефективніше дитина розвивається, якщо в процесі навчання задіювати всі засоби, якими вона сприймає світ (зорове, слухове, тактильне сприймання). Тому в роботі групи, і вихователі, і логопед широко застосовують різноманітні посібники, яскраві ігри, сюжетні картинки, різноманітні іграшки, пальчикові ляльки та ляльки-рукавички, рухливі ігри, ІКТ. 

Вихователь

Данченко Людмила Григоріївна

освіта : повна вища

( ЖДПУ ім.І.Франка )

кваліфікаційна категорія : спеціаліст I категорії

стаж роботи : 14 років

Вихователь

Штольц Тетяна Миколаївна

Освіта :  повна вища

(Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди )

 Кваліфікаційна категорія :спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи: 12 років

Помічник вихователя 

Дідківська Галина Миколаївна 

стаж роботи : 10 років

Вчитель – логопед 

Артамонова Ольга Петрівна

Освіта: повна вища

(НПУ ім. М.П. Драгоманова)

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст II категорії

Стаж роботи: 6 років

 

                               Казка на піску.

                                      Вчимося разом з дітьми.

Практика показує, що пісок є чудовим засобом для розвитку та саморозвитку наших вихованців, а гра з ним позитивно впливає на їхній емоційний стан та мовленнєвий розвиток.

Казка та ігри з піском на підсвіченому склі – незмінний супутник активізації мовлення дитини.  Досвід педагогіки неодноразово доводить, що казка та ігри є необхідним засобом у сприйнятті дитиною світу, як зовнішнього, так і внутрішнього. Вони дозволяють зробити процес емоційно-морального розвитку дитини контрольованим і цілеспрямованим. А нам відомо, там де задіяні емоції там і спрацьовує мовлення при правильно створеному розвивальному середовищі.

Багаторічна практика свідчить, що ігри з піском позитивно впливають на емоційне благополуччя дітей і являються  найулюбленішими іграми,  тому ми, дорослі, повинні максимально використовувати їх з розвивальною, пізнавальною навчальною та корекційною метою:

  • Розвивати пізнавальні процеси (сприйняття, увага, пам’ять, образно-логічне мислення, просторову уяву);
  • Розвивати  творчий  потенціал особистості,
  • Формувати комунікативні навички;
  • Активізація дрібної моторики рук, координації рухів, пластики, яка стимулює розумові процеси, покращує пам’ять, розвиває мовлення;
  • Рівноцінно розвивати   роботу лівої (мислення, логіка) і правої (творчість, інтуїція) півкуль головного мозку – розвиток міжпівкульної взаємодії  (дитина створює малюнки двома руками);

        Наш випускний 2020

 

 

СТОРІНКИ НАШОГО ЖИТТЯ

В нашій групі відбулося свято осені на тему : ” Осінь в гості завітала”

Наше новорічне свято

чекаємо на зустріч

 

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!