Логопедична група № 4 ” Бджілка “

08.Лис.2018
Логопедична група № 4 ” Бджілка “

Діти, які відвідують нашу групу мають складні мовленнєві порушення, які об’єднуються під назвою загальне недорозвинення мовлення (ЗНМ). В нашій групі можуть перебувати діти від чотирьох років і до школи. Термін перебування залежить від складності мовленнєвих розладів.

ЗНМ – це комплексне порушення, при якому частіше всього страждає не тільки мовлення дитини, а й інші психічні функції (пам’ять, увага), часто нервова система дітей перебуває у стані підвищеної збудливості, вони швидко стомлюються. Тому ми розвиваємо вихованців системно з урахуванням вимог програм для корекційних груп, і в той же час, враховуючи специфічні потреби кожної дитини. Діти отримують підготовку за всіма напрямками розвитку, відповідно до програми «Українське дошкілля». В першій половині дня проходять підгрупові заняття з вихователем і логопедом, та індивідуальні логопедичні заняття, на яких розвивається дрібна і загальна моторика, розширюється словниковий запас дітей, удосконалюється володіння різними граматичними категоріями, розвиваємо зв’язне мовлення та формується правильна звуковимова. Крім цього, з кожною дитиною в другій половині дня вихователь проводить корекційне заняття, на якому закріплюється матеріал, який дитина відпрацьовувала з логопедом.

Найефективніше дитина розвивається, якщо в процесі навчання задіювати всі засоби, якими вона сприймає світ (зорове, слухове, тактильне сприймання). Тому в роботі групи, і вихователі, і логопед широко застосовують різноманітні посібники, яскраві ігри, сюжетні картинки, різноманітні іграшки, пальчикові ляльки та ляльки-рукавички, рухливі ігри, ІКТ. 

Вихователь

Данченко Людмила Григоріївна

освіта : повна вища

( ЖДПУ ім.І.Франка )

кваліфікаційна категорія : спеціаліст I категорії

стаж роботи : 14 років

Вихователь

Штольц Тетяна Миколаївна

Освіта :  повна вища

(Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди )

 Кваліфікаційна категорія :спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи: 12 років

Помічник вихователя 

Дідківська Галина Миколаївна 

стаж роботи : 10 років

Вчитель – логопед 

Артамонова Ольга Петрівна

Освіта: повна вища

(НПУ ім. М.П. Драгоманова)

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст II категорії

Стаж роботи: 4 роки

СТОРІНКИ НАШОГО ЖИТТЯ

Всесвітній день води

22 березня в нашому садочку відбувся всесвітній день води. В цей день ми в групі «Бджілка» уточнювали уявлення дітей про зовнішні ознаки води на дотик: тепла, холодна. Вода без смаку – не солодка, не солона, не кисла; без кольору.

Вода тече, наповнює річки, озера, моря. Вона буває чиста і брудна.

Вчилися розрізняти якості чистої (прозора, без запаху, без смаку) та забрудненої води (непрозора, має запах, смак).

В групі було оголошено виставку малюнків на тему « Вода найцінніший скарб – бережемо його» .

За допомогою краплинок повторювали значення води для людей.

Під час дидактичної гри «Кому потрібна вода» виховували у дітей бережливе ставлення до води. Розвивали зв’язне мовлення, дрібну моторику руки. Закріпили знання дітей про те, що вода потрібна для життя тварин, рослин, людини.

  Під час дидактичної гри «Спасемо річку» ознайомили дітей із проблемоюзабруднення навколишнього середовища, підвели до розуміння необхідності охорони водних ресурсів нашої країни.

Галерея зображень
error: Content is protected !!