Група ” Ромашка “

25.Вер.2018
Група ” Ромашка “

Організація освітнього простору в інклюзивній групі побудована на наданні індивідуально зорієнтованої педагогіччної, психологічної, та соціальної допомоги дітям, які мають додаткові потреби в процесі навчання та соціальної адаптації .

    Навчально-виховний процес проводиться згідно індивідуальної програми розвитку із гнучкою структурою всіх компонентів.

   Основним завданням є створення оптимальних умов для розвитку дитини, правильно підібрані зміст і методи навчання та виховання , спільна робота родини у корекційно-педагогічний процес з метою реалізації єдності вимог до виховання дитини у сім’ї та дошкільного закладу.

     Вихователь

Мазяр Валентина Іванівна

Освіта : неповна вища

( Бердиччівське педагогічне училище )

Кваліфікаційна категорія : спеціаліст

Стаж роботи : 37 років

                                                         

Вихователь

Міщенко Валентина Філімонівна

( Ржищівське педучилище )

Освіта: середня спеціальна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст 

Стаж роботи: 38 років

 

 

   В.М. Сухомлинський  писав: «Гра – це величезне світле вікно, крізь яке в духовний світ дитини вливається живлючий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, що засвічує вогник допитливості».

Провідною діяльністю дітей дошкільного віку є гра. Саме  гра є важливою і найдоступнішою формою діяльності дошкільників, засобом самовираження. Вона найбільше відповідає їх фізичним і психічним можливостям. Засобами гри формується особистість дитини. Гра виступає важливим засобом навчання і виховання дітей, підготовки їх до школи та майбутнього життя.

 Гра для дітей – це їхнє життя, яке не проходить без участі дорослих. І саме від дорослих буде залежити правильно організоване предметно-ігрове середовище, в якому перебувають діти під час ігор.

Саме в групі «Ромашка» створені  сприятливі, комфортні, предметно-ігрове середовище для дітей. В якому діти набувають ігрові та комунікативні навички, що сприяють швидкій адаптації дітей до колективу однолітків.

 

 

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!