Інформація для батьків

07.Лют.2023

Підтримка порядку в дитячій кімнаті складне завдання. Усі батьки мріють, щоб їхня дитина прибирала за собою та дбала про свої іграшки. На жаль, в більшості випадків прибирання є довгим і виснажливим процесом для малюка. Отож, як навчити малечу наводити та підтримувати порядок? Маленькі діти не люблять порядок по своїй природі: вони не помічають безладу, не … Продовжити читання “7 хороших порад, як навчити дитину прибирати за собою”

Детальніше
07.Лют.2023

Якщо діти не задіяні у домашніх справах – вони стають споживачами і в майбутньому хочуть лише отримувати щось від інших. Чи мають діти допомагати батькам? Багато батьків вважають, що не варто обтяжувати дітей домашніми обов’язками. Вони думають, що робота по дому забиратиме у дітей безтурботне дитинство, яке дається лише раз. Часто батьки, які приходять до … Продовжити читання “Домашні обов’язки дітей за віком”

Детальніше
03.Лют.2023

Навіть під час війни дітям важливо соціалізуватися та взаємодіяти з іншими. Нумо вчитися нового разом! Що ще важливо для розвитку дошкільняти? 📌 Дізнайтеся на платформі НУМО: Нумо вчитися нового разом https://numo.mon.gov.ua/ НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На … Продовжити читання “КОНТЕНТ-ПЛАТФОРМА, ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ, ЧАТБОТ – МОН ТА ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ ЗАПУСКАЮТЬ КАМПАНІЮ НУМО ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДОШКІЛЬНОГО РОЗВИТКУ”

Детальніше
23.Гру.2022

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі   прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

Детальніше
10.Лис.2022

Навчайте дітей правил мінної безпеки та бережіть близьких Виберіть час, коли дитина не зайнята. Скажіть, що зараз вивчите щось нове і дуже важливе, і попросіть допомогти вам запам’ятати цю інформацію. На картинці — протипіхотна осколкова міна направленої дії МОН-50. Запитайте дитину, на що їй схожий цей предмет. Після того, як вислухаєте, поясність: предмет називається «міна». … Продовжити читання “Дітям та батькам про вибухонебезпечні предмети”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ