Гурток з екологічного виховання “Краплинка”

26.Січ.2023

Консультація для батьків вихованців ЗДО                              «Спільні домашні досліди і експерименти»     підготувала    керівник гуртка Кучер С.С.     Кожна дитина в захваті від експериментування,  тому що виявляється максимум творчої енергії. Придумав гіпотезу, втілив, отримав результат. Насправді, все, чим займаються діти більшу частину … Продовжити читання “Спільні домашні досліди і експерименти”

Детальніше
03.Січ.2023

Поради батькам щодо екологічного виховання дітей в домашніх умовах. Підготувала Керівник гуртка з екологічного виховання Кучер С.С.  «Любов до природи, втім, як і всяка людська любов, безсумнівно, закладається в нас з дитинства» І.Соколов-Микитов. «Любов до природи – це естетичне почуття, що формують погляди, смаки, писав Ч.Дарвін, – втрата цих смаків рівносильна втраті щастя і може … Продовжити читання “Поради батькам щодо екологічного виховання дітей в домашніх умовах.”

Детальніше
03.Січ.2023

Як зробити годівницю для птахів своїми руками Пропонуємо вам робити годівнички для птахів разом зі своїми дітьми, адже, погодьтеся, це відмінний спосіб навчитися дітям робити добро для інших і виявляти турботу про ближнього. Основні правила щодо виготовлення годівниці своїми руками Оскільки матеріал для споруди годівниці може бути абсолютно різним, то слід враховувати деякі важливі правила. Вони … Продовжити читання “Як зробити годівницю для птахів своїми руками”

Детальніше
03.Січ.2023

ПЕРНАТІ ЗИМУВАЛЬНИКИ Керівник гуртка з екологічного виховання  Кучер С.С. На бузку біля самісінького входу в продовольчий магазин сидять снігурі — тихо живляться й непомітно займаються своєю справою. Повз них, зовсім близько, проходять сотні людей і нічогісінько не помічають. Лише сміття на снігу видає птахів. Спостережливий перехожий подумає: «Чому тут накидано стільки насіння?», а придивившись, побачить, … Продовжити читання “ПЕРНАТІ ЗИМУВАЛЬНИКИ”

Детальніше
09.Вер.2022

                     НА ДОПОМОГУ ВИХОВАТЕЛЯМ І БАТЬКАМ              ” ЯК ВЛАШТУВАТИ ГОРОД НА БАЛКОНІ ЧИ ПІДВІКОННІ “ Керівник гуртка з екологічного виховання Кучер С.С .    Облаштувати город на балконі — чудова ідея, а для деяких теплолюбних рослин це навіть корисно. Все … Продовжити читання “ЯК ВЛАШТУВАТИ ГОРОД НА БАЛКОНІ ЧИ ПІДВІКОННІ”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ