Група ” Колобок “

29.Жов.2018
Група ” Колобок “

Наш девіз :

                                       У нашій групі «Колобок» є багато діток,

                               Люблять пограти та повеселитись,

                               Пострибати й покрутитись.

Ми працюємо за програмою « Українське дошкілля». У своїй роботі ми використовуємо сучасний підхід  для розвитку, навчання та виховання дитини третього року життя.

Основне завдання нашої групи «Колобок» – це всебічний розвиток малят, їх здібностей з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей.

Вихователь

Рафаловська Олександра Сергіївна

освіта : вища
( ЖДУ імені Івана Франка )

стаж роботи – 1 рік

СТОРІНКИ НАШОГО ЖИТТЯ 

Вихователем групи Гноєвою Лілією Констянтинівною була розроблена і створена м’яка книжка. Вона дає кожній дитині можливість естетичного сприйняття світу, активно формувати способи чуттевого пізнання, удосконалювати відчуття і сприйняття. Діти набувають мовленнєвих умінь, інтенсивно поповнюється активний словник дітей. Організовуючи освітній процес так, щоб еожна дитина могла опанувати програму по розвитку мовлення, відповідно до своїх здібностей. 

   Працюючи з м’якою книжкою використовую її творчо, враховуючи особливості розвитку дітей 3-го року життя та особисті переваги.

16 листопада вихователь Гноєва Л.К. провела міні- заняття на тему ” Золота осінь ” . Метою якого було розвивати мовлення, сенсорні здібності, пам’ять, мислення, мовленннєве дихання , удосконалювати вміння дітей сприймати та відчувати красу об’єктівприроди за допомогою м’якої книжки ” Пори року “.

Галерея зображень
error: Content is protected !!