Група ” Колобок “

29.Жов.2018
Група ” Колобок “

Наш девіз :

                                       У нашій групі «Колобок» є багато діток,

                               Люблять пограти та повеселитись,

                               Пострибати й покрутитись.

Ми працюємо за програмою « Українське дошкілля». У своїй роботі ми використовуємо сучасний підхід  для розвитку, навчання та виховання дитини третього року життя.

Основне завдання нашої групи «Колобок» – це всебічний розвиток малят, їх здібностей з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей.

Вихователь

Рафаловська Олександра Сергіївна

освіта : вища
( ЖДУ імені Івана Франка )

                                                                                                                                          стаж роботи – 1 рік

СТОРІНКИ НАШОГО ЖИТТЯ 

Вихователем групи Гноєвою Лілією Констянтинівною була розроблена і створена м’яка книжка. Вона дає кожній дитині можливість естетичного сприйняття світу, активно формувати способи чуттевого пізнання, удосконалювати відчуття і сприйняття. Діти набувають мовленнєвих умінь, інтенсивно поповнюється активний словник дітей. Організовуючи освітній процес так, щоб еожна дитина могла опанувати програму по розвитку мовлення, відповідно до своїх здібностей. 

   Працюючи з м’якою книжкою використовую її творчо, враховуючи особливості розвитку дітей 3-го року життя та особисті переваги.

 

  Вихователем групи Рафаловською Олександрою Сергіївною було проведено інтегроване заняття на тему: «Риби та земноводні готуються до зими». Метою якого було: поглибити знання дітей про воду в природі, поповнити знання про життя мешканців водного середовища : риб та жаб, їх будову тіла, умови існування, спосіб живлення, пересування. Вчити розрізняти основні частини їхнього тіла. Сприяти розумінню, що в довкіллі кожна жива істота має право на життя. Стимулювати бажання милуватися  природою рідного краю. Виховувати зосередженість, самостійність, розвивати логічне мислення, кмітливість, вчити досягати поставленої мети.

Мялята відкрили для себе багато нового, з різних сторін пізнали мешканців підводного світу. Дітям демонструвалася мультимедійна презентація, діти імітували рухи риб, грали в дидактичні ігри, активно давали відповіді на питання, розмальовували зображення та весело провели час.

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!