Психолог

02.Чер.2023

Практичний  психолог ЖЦРД № 69 Інна ЯКИМЕНКО Вступ  дитини до школи – важлива подія у її житті. Діти по-різному переживають її залежно від психологічної готовності. Більшість дітей охоче йде до школи. Діти включаються в навчальну діяльність, яка стає провідною в їх житті. Численними психолого-педагогічними дослідженнями встановлено, що психологічна готовність дитини до  шкільного навчання – це … Продовжити читання “Моніторинг психологічної готовності дітей до навчання в школі за 2022-2023 н.р.”

Детальніше
04.Гру.2022

Практичним психологом Якименко І.Л. та соціальним педагог Абрамович М.М.  був проведений семінар – практикум на тему: «Психологічний супровід освітнього процесу в контексті Базового компонента дошкільної освіти в умовах воєнного стану» Під час якого педагоги  поповнили багаж знань, щодо психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. За допомогою  вправи  «Мій професійний герб та … Продовжити читання “Семінар – практикум на тему: «Психологічний супровід освітнього процесу в контексті Базового компонента дошкільної освіти в умовах воєнного стану»”

Детальніше
22.Вер.2022

Практичний психолог Інна Якименко провела тренінг для педагогічного колективу закладу  на тему:«Стресостійкість, як вид психологічної стійкості особистості»           Метою  тренінгу було: Підвищення рівня стресостійкості; Розвиток навичок концентрування уваги в складних стресових ситуаціях; Знаходження власних ресурсів у подоланні стресових ситуацій. Учасники тренінгу: актуалізували уявлення про стрес, його причини, емоції та почуття, що провокують стрес, про шкоду … Продовжити читання “Психологічний тренінг для педагогічного колективу закладу  на тему: «Стресостійкість, як вид психологічної стійкості особистості»”

Детальніше
24.Чер.2022

Підготувала практичний психолог ЖЦРД № 69 Якименко Інна Леонідівна ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Зараз дуже хвилюються діти. Тому батьки мають попіклуватись про їх психічний стан: Важливо: – Дитина має бути біля мами, прив’язаність лікує і заспокоює. Анна Фрейд говорила, що дитина переживе любе бомбардування, якщо поряд мама. – Обійми, погладжування, промовляйте дитині -«я поряд», «я з тобою». … Продовжити читання “Важливо знати. Як заспокоїти дитину”

Детальніше
25.Бер.2020

                              Практичний психолог: Якименко Інна Леонідівна освіта : повна вища ( ЖДПУ ім. І.Франка ) кваліфікаційна категорія : спеціаліст I категорії стаж роботи : 15 років Моє життєве кредо:  «Найщасливіша та людина, яка дарує щастя найбільшій кількості людей» (Д. Дідро) Моє … Продовжити читання “Практичний психолог”

Детальніше