Музичний керівник

06.Гру.2022

Напередодні Дня Збройних Сил України в ЖЦРД 69 було  проведено музично – спортивну розвагу ” Козацькі забави”, де діти змагалися,співали пісні, розповідали вірші та приказки про козаків, знайомилися з історією козацтва. Традиційно- перемогла дружба. Дякую учасникам дійства за безліч позитивних емоцій, за щасливі миті. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Детальніше
23.Сер.2022

Рідна наша Україно! Земле люба і єдина, Тут Тарасові стежки, соловʼїнії пісні, Тут калина і верба, тут і радість і журба, Ніжне материнське слово і така чудова мова.Україно величава! Ти для нас – єдиний дім Волелюбна ти держава, Розквітай на радість всім! До дня Незалежності України  була проведена  музично-спортивна розвага   ( музичний керівник Присмицька Л.О. )для дошкільнят під назвою «Ми … Продовжити читання “День Незалежності України”

Детальніше
07.Лип.2022

          Спортивно – музична розвага «ОЙ НА ІВАНА, ОЙ НА КУПАЛА» Музичний керівник Присмицька Л.О. Свято Івана Купала — одне з найпоетичніших народних свят — сягає своїм корінням у глибину віків. Цього дня наші предки збирали трави і зілля, плели вінки з квітів, купалися та обливалися водою. Вважало­ся, що зілля, зібране … Продовжити читання ”  Спортивно – музична розвага «ОЙ НА ІВАНА, ОЙ НА КУПАЛА»  “

Детальніше
20.Січ.2021

19 січня в жцрд № 69 проведено підсумкове свято різдвяно-новорічного циклу “Чарівні свята” за участю старших та логопедичних №1,№2 груп.

Детальніше
31.Січ.2019

Як підсумок Різдвяних свят в нашому центрі розвитку була проведена розвага під назвою ” Три свята . Різдво. Василя. Водохреща ” . Свято підготували вихованці старшої групи № 2  ( вихователь Балабанова І.В. та музичний керівник Присмицька Л.О. ) . На свято були запрошені діти старшої групи № 1 , середньої та логопедичних груп .  … Продовжити читання “Музична розвага ” Три свята “”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ