Методичний кабінет

21.Сер.2023

Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану № Тема Джерело інформації 1. Безпека дома . Відеозаняття « Правила безпеки вдома »     https://www.youtube.com/watch?v=RBIwvxuRhd4   2. Безпека вдома для дітей! Заняття по БЖД! https://www.youtube.com/watch?v=2jsPPSCLc7U   3. Безпека вдома. Побутові прилади. Відеозаняття .   https://www.youtube.com/watch?v=5JGfFmMNO6s&t=3s   4. … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану”

Детальніше
17.Сер.2023

Успішний розвиток дошкільнят при ознайомленні з рідним містом можливий лише за умови їх активної взаємодії з оточуючим світом емоційно-практичним шляхом, тобто через гру, предметну діяльність, спілкування, працю, навчання, різні види діяльності, властиві дошкільному віку. Необхідно зазначити, що морально-патріотичне виховання дошкільнят на краєзнавчому матеріалі ґрунтується на таких засадах: Формування особистісного ставлення до фактів, подій, явищ у … Продовжити читання “Методичний кейс для батьків з питань національно – патріотичного виховання для батьків ” Ознайомлення з рідним містом – один із засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку.””

Детальніше
17.Сер.2023

  Дитинство – час незабутніх переживань, яскравих вражень, які довго зберігаються в пам”яті людини і стають органічною частиною її духовного світу, що пов”язує з рідною домівкою, місцями , де вона народилася і зросла. Дшкільний вік є сприятливим періодом для розвитку патріотичних почуттів. Патріотичне почуття це переживання, з яких у майбутньому виросте громадянська позиція особистості, її … Продовжити читання “Методичний кейс для батьків з питань національно – патріотичного виховання для батьків .Консультація для батьків” Формування основ патріотичного виховання для дітей дошкільного віку засобами народознавства””

Детальніше
17.Сер.2023

В Україні батьківська, родинна педагогіка є серцевиною народної виховної практики. Це перевірений часом досвід національного виховання дітей в колі найближчих по крові й духу людей.       Родина — природний осередок найглибших людських почуттів: тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу пошана до рідної мови, історії, культури.       … Продовжити читання “Методичний кейс для батьків з питань національно – патріотичного виховання.Консультація для батьків “Роль сім’ї у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку””

Детальніше
17.Сер.2023

Консультація для батьків на тему “Виховання у дітей любові до Батьківщини” Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. У цьому звязку величезного значення набуває визначення мети, завдань, змісту та засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку. До основних завдань патріотичного виховання дошкільнят належать: формування любові до рідного краю … Продовжити читання “Методичний кейс для батьків з питань національно – патріотичного виховання. Консультація для батьків на тему “Виховання у дітей любові до Батьківщини””

Детальніше