Медичний кабінет

26.Вер.2022

Як надати першу домедичну допомогу: корисні посилання В умовах, коли в Україні діє воєнний стан, варто кожному бути готовим до всього, навіть якщо ви – цивільна особа. У час повномаштабної війни знати як правильно надати першу домедичну допомогу та не нашкодити – це необхідність кожного, адже прості знання рятують життя. Знання, уміння та чітке розуміння … Продовжити читання “Як надати першу домедичну допомогу: корисні посилання”

Детальніше
23.Вер.2022

Повітряно-тепловий режим у ДНЗ: одягаємо дітей правильно Консультація для батьків Загартування малюків відіграє важливе значення в оздоровлені дитячого організму, саме тому, особливу увагу слід приділити повітряно-тепловому  режиму приміщень у ДНЗ. Температура повітря в приміщеннях дошкільно­го навчального закладу повинна становити: в прий­мальні, ігровій для дітей у віці до 2-х років – +22-23°С, для дітей від 2 … Продовжити читання “Повітряно-тепловий режим у ДНЗ: одягаємо дітей правильно”

Детальніше
09.Вер.2022

Як укріпити імунітет дитини в садочку Похід в садок – це не лише важливий крок на шляху до соціалізації дитини. В ньому малюк стикається з безліччю нових досвідів, серед яких можуть бути й численні застуди. Щоб уникнути проблем зі здоров`ям, слід подбати про укріплення імунітету малюка. І в цій статті ми розкажемо, які способи будуть … Продовжити читання “Як укріпити імунітет дитини в садочку”

Детальніше
09.Вер.2022

ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ ВОСЕНИ?   Традиційно вважається, що з початком осені діти починаю частіше хворіти, і це пов’язано одночасно з початком навчального року, коли діти потрапляють в великий колектив, і зі зміною погоди, похолоданням, вогкістю, різкими перепадами температури. А попереду ще ціла зима! Тому осінь – саме час, щоб зміцнити здоров’я дитини. По-перше, дозвольте … Продовжити читання “ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ ВОСЕНИ?”

Детальніше
28.Жов.2021

Будьте обережні! Ротавірусна інфекція  Це група вірусів, що викликають кишковий грип.В основному передається через брудні руки та забруднені  навколишні предмети. Початок захворювання, як правило, характеризується різким погіршенням загального стану дитини і може нагадувати грип або ГРВІ. Особливо небезпечним ротавірус є для немовлят — симптоми можуть бути наступними:  нудота і блювота — в легких випадках можуть … Продовжити читання “Будьте обережні! Ротавірусна інфекція!”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ