Логопед

23.Вер.2022

ЗАТРИМКА МОВНОГО РОЗВИТКУ (ЗМР) ЗМР (затримка мовного розвитку) – це особливість фізичного розвитку малюка, при якій він не освоює рухові навички або набуває їх з помітним відставанням від норми. Діагноз затримка мовного розвитку (ЗМР, рос.- ЗРР) можуть поставити дитині фахівці в досить ранньому віці ( до 3-х років). Після 3-х років, якщо рівень розвитку мовлення не … Продовжити читання “ЗАТРИМКА МОВНОГО РОЗВИТКУ (ЗМР)”

Детальніше
23.Вер.2022

ЗАГАЛЬНЕ НЕДОРОЗВИНЕННЯ МОВИ (ЗНМ) – РІВНІ ЗНМ ЗНМ или ОНР (загальне недорозвинення мови) – самостійне або комплексне мовне порушення в дитячому віці, при якому порушено формування всіх компонентів мовної системи (порушена звуковимова, труднощі формування лексичного, граматичного та фонематичного компонентів) при збереженому слуху та інтелекті. Загальний недорозвиток мовлення ЗНМ или ОНР у дошкільнят може бути виражений … Продовжити читання “ЗАГАЛЬНЕ НЕДОРОЗВИНЕННЯ МОВИ (ЗНМ) – РІВНІ ЗНМ”

Детальніше
22.Жов.2020

Підготувала вчитель-логопед Ледньова Ж.Л.   Мова батька і матері, всіх членів сім’ї – це перший зразок, який наслідує дитина. Навіть якщо ви мовчазні від природи – все одно говоріть з малюком. Супроводжуйте свої дії словами, озвучуйте будь-яку ситуацію, але лише якщо ви бачите, що дитина чує і бачить вас. Не говоріть в порожнечу, дивіться малюку в … Продовжити читання “Роль батьків у подоланні мовленнєвих порушень у дітей”

Детальніше
12.Жов.2020

Консультація для батьків. ЧОМУ ДІТИ ПОГАНО РОЗМОВЛЯЮТЬ ? Підготувала вчитель-дефектолог Євпак І.С. За статистикою, приблизно у половини дітей 5-6років є порушення звуковимови. Причому, число потенційних клієнтів логопеда з року в рік тільки зростає. Причини порушень мовлення Найкраще боротьбу за бездоганне мовлення своїх дітей слід починати ще до їхнього народження. Найчастіше причиною затримки мовного розвитку дитини … Продовжити читання “Чому діти погано розмовляють”

Детальніше
КАТЕГОРІЇ