Інструктор з фізкультури

06.Гру.2023

 

Детальніше
06.Гру.2023

 

Детальніше
29.Вер.2023

1 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день ще відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. У переддень свят, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України в різні часи, для дітей старшого дошкільного віку було проведено   спортивне свято “Козацькому роду нема переводу!”  ( інструктор з фізкультури Попович М.І. ) … Продовжити читання “Спортивна розвага до дня Козацтва ” Козацькі забави “”

Детальніше
21.Вер.2023

21 вересня –  Міжнародний день миру. Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Мир для маленьких українців ЖЦРД № 69 починається з привітної щирої посмішки малюків, теплоти і доброзичливості вихователів в садочку, з відчуття безпеки і комфорту, якими вони щоденно оточені не тільки вдома, а і в дошкільному закладі. Протягом дня  діти вчилися дружньому та … Продовжити читання “Міжнародний День миру”

Детальніше
08.Вер.2023

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності . Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № … Продовжити читання “День фізичної культури і спорту України”

Детальніше